Аргонне зварювання = Аргонодугове зварювання = Аргонне зварювання

Аргоннодугове зварювання – це похідне зварювання, що включає принципи газової та електродугової обробки матеріалу. Основною відмінністю є використання в робочому процесі інертного газу.

Точкове зварювання

Точкове зварювання застосовується для зварювання листів металу (до 3+3 мм) та прутків, часто використовується в автомобільній промисловості.

Зварювання електродом = ручне дугове зварювання

Точкове зварювання застосовується для зварювання листів металу (до 3+3 мм) та прутків, часто використовується в автомобільній промисловості.

Газове зварювання

Газозварювальним апаратом можна з'єднувати практично всі метали та сплави. Цей метод дозволяє паяти кольорові метали та чавун, а також наплавляти метал на зношені деталі.

Зварювання дротом

Зварювання порошковим дротом — це спосіб механізованого зварювання, при якому захист і легування металу шва здійснюється за рахунок шихти, поміщеної в самому дроті, що складається із сталевої оболонки та неметалічного сердечника.

Шовне зварювання

Контактне шовне зварювання - це використання при зварюванні двох обертових роликів-електродів. Вони формують нероз'ємну сполуку, що складається з безлічі зварних точок.

Вуглекисле зварювання

Вуглекислотне зварювання має на увазі використання вуглекислоти – зниженого вуглекислого газу під тиском 70 А. Зона нагріву – вузька, тому поруч елементи, які піддаються дії високих температур, не деформуються.

 

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера