Ремонт техніки JCB у ДніпріJCB - британська компанія, яка займається проектуванням та виробництвом високоякісної сільськогосподарської та будівельної техніки вже понад 70 років. За цей час техніка зайняла хороші позиції на українському ринку.

Постійна модернізація машин  JCB та турбота про безпеку, багаторічний досвід бренду зробив спецтехніку JCB довговічною та ефективною, тим самим полегшуючи та прискорюючи роботу в будь-якому бізнесі. 

Всі типи машин JCB мають різні розміри. Від компактного до великого. Навантажувачі, дорожні катки, бульдозери, автогрейдери, гусеничні екскаватори, екскаватори навантажувачі, самоскиди та крани - всі вони відрізняються за своїми максимальними параметрами. Висота підйому, потужність двигуна, вантажопідйомність, крутний момент, швидкість, місткість ковша і робоча вага – різні специфікації залежать від завдань, які повинна виконувати спецтехніка.

Компанія A-TECH- ВИСОКА ЯКІСТЬ СЕРВІСНИХ ПОСЛУГ

Ремонт тракторів JCBМи знаємо, що наші клієнти хочуть, щоб їхнє обладнання завжди було в робочому стані і готове до роботи.

Компанія А-ТЕК вже понад 15 років спеціалізується на ремонті та технічному обслуговуванні великогабаритної та іншої спецтехніки JCB, а також ми ремонтуємо машини таких марок, як Ammann, Hidomek, New Holland, XGMA, Hamm, Manitou, Wirtgen, Dressta, LiuGong , Volvo, Doosan, Vogele, Bomag, Hyundai та ін.

Сервіс А-ТЕК  - це широкий вибір оригінальних запчастин та витратних матеріалів для вашої машини.

Діагностика - з її допомогою ми можемо виявити безліч несправностей у ходовій частині машин JCB з коробками передач і.т.д. Ми також діагностуємо та налаштовуємо параметри комп'ютера машини відповідно до потужності двигуна. Виїзд на діагностику у Дніпрі здійснюється безкоштовно. Інше місто – знижка 50%.

Ми виконуємо капітальний ремонт двигунів внутрішнього згоряння, а також поршневих гідронасосів та приводних двигунів. 

Гідравліка - герметизуємо колектори, ремонтуємо перепускні клапани, замінюємо шланги, діагностуємо та ремонтуємо складні дефекти, які важко діагностувати (тріщини колектора, неправильна взаємодія тиску).

Система приводу - діагностуємо коробки передач, приводні двигуни та оцінюємо ступінь їх зносу або ремонтуємо.

Електрика - діагностуємо короткі замикання, відсутність контактів, по можливості відновлюємо до заводського стану.

Заміна повітряних та паливних фільтрів JCB  також забезпечує довгу і безвідмовну роботу машини, що у результаті дозволяє уникнути дорогого ремонту таких систем, як паливна або гідравлічна. Одна з найбільш часто виконуваних робіт - заміна фільтрів та масла. 

Використовуємо оригінальні або змінні фільтри та масла в залежності від вимог замовника. З іншого боку, ми використовуємо найдешевші матеріали ТІЛЬКИ за прямим запитом, тому що з досвіду знаємо, що найдешевші матеріали на ринку не відповідають необхідним стандартам безпеки та технічним стандартам.

Редуктори - виконуємо капітальний ремонт редукторів - заміну сальників, дисків та інших зношених елементів, а також демонтуємо та збираємо редуктори на місці у замовника.

Двигуни внутрішнього згоряння - тут ми також проводимо капітальний ремонт двигунів комплексно. У цій галузі ми маємо великий досвід роботи. Ми знаємо, які заміни оригінальних деталей можна використовувати, не побоюючись ремонту, що значно знижує витрати для замовника.

Ходові двигуни, гідронасоси - ми ремонтуємо зношені поршневі гідронасоси та ходові гідромотори. Ми безпосередньо працюємо з постачальниками запчастин, що дозволяє швидко провести такий ремонт і повернути машину в робочий стан.

На всі ремонтні роботи надається гарантія.

Якщо у вас виникли питання, чекаємо на ваш дзвінок за безкоштовним номером

 0 800 306 904.

Вибираючи компанію А-ТЕК - ви вибираєте прозорі умови співпраці та високу якість за приємну вартість.

 

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера