Ремонт техніки doosan
Дзвоніть прямо зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Doosan Group - південнокорейська транснаціональна конгломератна корпорація. У 2009 році корпорація потрапила в індекс Fortune Global 500. Doosan – материнська компанія Bobcat та Škoda Power. Doosan Group є найстарішою компанією в Південній Кореї та виходить у 10 найбільших світових виробників важкого обладнання.

Південнокорейська техніка від Doosan відрізняється від своїх японських, американських та європейських конкурентів більшою доступністю, надійністю в експлуатації, простотою в обслуговуванні. Також компанія Doosan виробляє широкий спектр навісного обладнання.

Будь-яка, навіть найнадійніша техніка, вимагає догляду, технічного огляду, заміни витратних деталей, технічних рідин та ремонту зношених блоків.

Компанія “A-TECH” виконує ремонт та технічне обслуговування практично всього модельного ряду техніки Doosan.

Ми ремонтуємо техніку Doosan у м.Дніпро, Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській, Херсонській, Харківській та Запорізькій областях.

Ми ремонтуємо такі види технікиDoosan:

  • Гусеничні екскаватори
  • Колесні екскаватори
  • Фронтальні навантажувачі
  • Міні-екскаватори
  • Кар'єрні самоскиди
  • Екскаватори-руйнівники
  • Перевантажувачі
  • Спецтехніку

Фахівці нашої компанії можуть виконати виїзд до місця розташування техніки, де проводиться первинна діагностика складності та обсягу робіт.  Якщо можливо, то ремонт проводиться в місці знаходження техніки. Якщо потрібна складна діагностика або складний ремонт, техніка доставляється на нашу базу за адресою: Дніпро, Набережна Заводська 7. Діагностика проводиться на спеціалізованих стендах. Виявляються всі проблеми та проводиться комплекс ремонтних робіт.

Фахівці нашої компанії виконують відновлення зношених деталей. Для цих цілей у нас є власні зварювальний, фрезерувальний та токарний цехи.

Якщо відновлення та ремонт деталей недоцільний ми можемо замовити нові запчастини та встановити їх. Також клієнт може самостійно придбати необхідні для ремонту деталі.

Ми робимо ремонт двигунів внутрішнього згоряння, електродвигунів, гідравлічних систем будівельної, складської та дорожньої техніки, ремонт підвіски, діагностику та ремонт електронних блоків управління та електричної проводки, ремонт ковшів та навісного обладнання компанії Doosan та інших виробників.  

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера