bulldozers
Телефонуйте зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Ось уже понад 15 років сервіс спецтехніки A-TECH виконує поточний, капітальний ремонт та інші сервісні роботи - словом: все, що потрібно для ремонту бульдозерів. Незалежно від того, чи є незначна несправність або серйозна проблема, яка потребує комплексного підходу - ми розберемося з нею, надавши вам послуги найвищого рівня, якісно, ​​швидко та за прийнятною вартістю.

Будь це поточний або капітальний ремонт бульдозера - ми завжди використовуємо першокласне обладнання та відповідні  запчастини. Ми дбаємо про надійність та точність. Ремонт вузлів, ремонт двигуна, втулок та розточування отворів виконуються у нашій власній токарній майстерні, розташованій за адресою м.Дніпро, Набережна заводська,7.

Ми здійснюємо такі види ремонтних робіт:  

 • Комплексна діагностика агрегатів;
 • Капітальний ремонт бульдозерів усіх виробників;
 • Відновлення гідроциліндрів, редукторів бульдозерів;
 • Заміна адаптерів і ріжучих кромок ковшів, а також посилення;
 • Зварювання металу;
 • Состісна розточка отворів;
 • Соісне відновлення отворів під пальці втулки підшипники;
 • Перевтулювання (заміна втулок);
 • Заміна елементів стріл, рукоятей, рам, ковшів;
 • Вилучення хитрощів та відновлення різьблення;
 • Обкатка відремонтованих деталей;
 • Діагностика та дефектування двигунів, паливних насосів;
 • Ремонт АКПП (АКП) бульдозерів;
 • Ремонт пускового двигуна та багато іншого.

Бульдозер − один із найбільш затребуваних видів техніки, який застосовується практично скрізь. Це землерийна машина, яка самостійно пересувається та виконує якісну розробку ґрунту та інших порід. Основною його частиною є тягач чи трактор. Кожен бульдозер складається з двох основних частин: трактор, обладнання, яке включає систему підвіски з кермовим управлінням та відвал.

Спосіб керування відвалом також є важливим параметром бульдозера. Він може бути гідравлічним або механічним.

Бульдозер має високу продуктивність, здатність пересувати значні обсяги породи та виконувати різні завдання у багатьох сферах. Його також можна використовувати для збирання снігу або розчищення дерев.

Бульдозери працюють практично на кожному будівництві. Завдання, що виконуються з цим обладнанням, мають велике значення, тому при експлуатації така важлива надійність і ефективність бульдозерів, щоб техніка не  виходила з ладу в найвідповідальніший момент виконуваних робіт. 

Іноді, коли потрібна терміновість, навантаження на бульдозер буває дуже великим, навіть позамежним, тому нерідко щось виходить з ладу.

Обслуговування та ремонт  компонентів будівельної техніки потребує спеціальних знань, практичних навичок та відповідних інструментів. Тому, якщо виникла проблема - якнайшвидше звертайтеся до наших спеціалістів за телефоном 0 800 306 904, де вас безкоштовно проконсультують і, при необхідності, нададуть професійні послуги з ремонту бульдозерів та іншої великогабаритної техніки.

 

Працюючи з нами, ви отримуєте якісні послуги, адаптовані під ваш індивідуальний запит. При необхідності, ми завжди подбаємо про транспортування вашого зламаного обладнання. Ми дбаємо про оперативне обслуговування та високу якість своєї роботи.

Ми знаємо, що час - гроші. Ми поважаємо очікування та потреби наших замовників, робота завжди виконується в обумовлений термін, тому вам не доведеться довго чекати відремонтований агрегат.

Ви можете бути впевнені у конкурентоспроможній вартості робіт - ми справедливо оцінюємо кожне замовлення та працюємо над оптимізацією витрат.

Сервіс A-TECH проводить точну діагностику, з використанням високотехнологічного обладнання, що допомагає виявити та усунути даже приховані несправності та дефекти. Тому кожному нашому клієнту ми завжди надаємо гарантію на запчастини, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування бульдозерів та інших видів спецтехніки.

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера