Ремонт техніки Bobcat
Дзвоніть прямо зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Компанія Bobcat виробляє колісні міні-навантажувачі, гусеничні міні-навантажувачі,  екскаватори-навантажувачі, гусеничні міні-екскаватори,  телескопічні навантажувачі, телескопічні навантажувачі з поворотною вежею, навісне обладнання.

Спецтехніка Bobcat має високу якість, надійна та універсальна в експлуатації, має високу продуктивність незважаючи на свій малий розмір та має довгий термін служби.

Але будь-яка техніка зношується і виходить з ладу. За будь-якої поломки техніки, слід пам'ятати, що те, що створила людина - людина може відремонтувати.

Компанія «A-TECH» займається діагностикою, ремонтом та технічним обслуговуванням техніки Бобкет у м.Дніпро та сусідніх областях. Наші спеціалісти виробляють ремонт техніки з виїздом на місце розташування техніки або ремонтують техніку на нашій базі у м.Дніпро, за адресою: Дніпро, Набережна Заводська 7.

Ремонт двигунів Bobcat

Наша компанія проводить комп'ютерну діагностику двигунів, встановлених на техніці Bobcat. Це можуть бути двигуни Kubota чи двигуни інших виробників.

Виконуємо ремонт дизельних двигунів Bobcat. Заміна поршнів, кілець, форсунок, колінчастих валів, прокладок та інші моторні роботи.

Проводимо планове технічне обслуговування, в яке входить заміна фільтрів та технічних рідин

Ремонт гідравліки на техніці Bobcat

  • ремонт гідронасосів;
  • ремонт або заміна блоків циліндрів, розподільчих пластин, мостів;
  • заміна  шлангів, сальників, розподільників, ущільнювачів, прокладок;
  • ремонтуємо коробки  потужності, підвіску, редуктори та ін.

Ремонт електроніки та електрики на техніці Bobcat

Діагностика техніки Бобкет на спеціалізованих стендах. Перевірка помилок та коректності роботи електронних блоків управління технікою. Виявлення та усунення   проблем  у модулях.  Заміна електронних блоків, які не піддаються ремонту. Замовлення та доставка необхідних для ремонту запчастин та модулів.  

Компанія «A-TECH» має набір спеціалізованого діагностичного обладнання для сканування та усунення проблем у роботі електронних блоків управління спецтехніки.

Наші фахівці проводять заміну зношеної та пошкодженої електропроводки навантажувачів, екскаваторів та навісного обладнання Bobcat

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера