trencher
 
Телефонуйте зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Траншеєкопач - це різновид універсального багатозадачного обладнання для дорожньої техніки, головне призначення якого - риття траншей перед прокладанням комунікаційних систем. З їхньою допомогою також виробляють розпушування твердих ґрунтів, видалення асфальтобетонних покриттів, підготовку площ під будівництво. Траншеєкопач дозволяє оптимізувати витрати трудових та матеріальних ресурсів, на порядок знизити час виконання деяких видів будівельних робіт без втрати якості. Крім того, його можна використовувати на мерзлих і кам'янистих ґрунтах.

Як у кожного обладнання, траншеєкопачі мають певний ресурс. Після закінчення терміну служби виходять з ладу гідромотори, ролики, шестерні і т.д. Особливої ​​уваги потребує гідравлічна система.

Гідросистема траншеєкопачів ― це високоточний механізм, який вимагає відповідального ставлення, професіоналізму під час виконання сервісних та ремонтних робіт. Тут некомпетентне втручання є неприпустимим. Довірити ремонт такої складної та дорогої спецтехніки можна лише фахівцям з досвідом роботи, глибокими знаннями та особливими навичками. Саме такий підхід до роботи забезпечує наша компанія А-ТЕК.

Звернення до професіоналів – ваш правильний вибір

Щоб визначити причину несправності, наші інженери проводять повноцінну діагностику на електронному стенді. Це дозволяє перевірити стан роботи кожного вузла та агрегату машини. На спеціальний модуль стенду подається вся актуальна та об'єктивна інформація про стан траншеєкопача, виявляються найдрібніші неполадки тієї чи іншої системи. Це дозволяє виявити та усунути не тільки вже наявні несправності, але також ті, які можуть призвести до проблем у майбутньому.

Після діагностики ми проводимо ремонтні роботи. Якщо є найменша можливість відновити працездатність пошкодженої запчастини, ми обов'язково її відремонтуємо, а не просто змінюємо її на нову. Це дозволяє нашим замовникам заощаджувати кошти. Що стосується нових деталей, то ми їх підбираємо та встановлюємо у найкоротші терміни за мінімальною ціною. Після завершення ремонту виконуємо зворотне збирання, налаштування та регулювання вашої техніки, надаємо гарантію на всі виконані роботи. Звертайтесь!

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера