Ремонт тракторів
 
Телефонуйте зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Трактори, як і будь-яка інша техніка, потребують регулярного обслуговування. «Доглянута» машина справно функціонуватиме довгі роки, навіть за високого ступеня експлуатації. Але як вибрати професійний тракторний сервіс?
Наша компанія вже багато років спеціалізується на ремонті тракторів.
Сервіс спецтехніки А-ТЕК - це професійне обслуговування та ремонт будівельної техніки, а також  сільськогосподарських тракторів усіх типів.
Ми пропонуємо:
• швидке та якісне обслуговування;
• безкоштовну комп'ютерну діагностику;
• ремонт двигунів, коробок передач та гідравліки тракторів, будівельних та сільськогосподарських машин;
• проведення періодичних оглядів;
• продаж запчастин.

Ми чудово знаємо, що у будь-якому бізнесі час має вирішальне значення. Співпрацюючи з сервісом А-ТЕК Ви можете не турбуватися про простої, викликані відсутністю запчастин або тривалим терміном обслуговування. Наші механіки швидко діагностують та усунуть будь-яку поломку трактора, відновивши повну працездатність вашої сільгосптехніки.

Ми дбаємо про комфорт своїх клієнтів та забезпечуємо професійне обслуговування. Завдяки висококваліфікованим та досвідченим електрикам та механікам, більше 90% ремонтів ми можемо виконати на місці.

Надмірні навантаження, використання неякісних запчастин та палива призводить до того, всі ці фактори впливають на те, що трактор часом виходить з ладу. Якщо ремонт чи обслуговування трактора проводити нерегулярно і не стежити за зносом механізмів, згодом можна зіткнутися з серйозними поломками. Хочете заощадити десятки тисяч гривень на усуненні несправностей? Тоді звертайтесь до сервісу А-ТЕК.

Ми надаємо повний спектр послуг у галузі ремонту тракторів, а також гарантійний та післягарантійний ремонт. У нас є найновіше обладнання, необхідне для діагностики, ремонту та калібрування тракторів та іншої будівельної, дорожньої та сільськогосподарської техніки. У своїй роботі ми використовуємо оригінальні деталі або їх якісні аналоги, витратні матеріали від надійних і перевірених постачальників. Крім того, ми докладаємо всіх зусиль для підвищення кваліфікації наших співробітників, тому регулярно проводимо тренінги та навчання. Команда кваліфікованих механіків – головна перевага сервісу А-ТЕК.

tractor repare2

Комплексне сервісне обслуговування від A-TECH це:
• гарантійне та післягарантійне обслуговування сільськогосподарської техніки та обладнання;
• періодичні огляди тракторів, навантажувачів та інших сільськогосподарських машин;
• ремонт наступних вузлів: двигунів, коробок передач, провідних мостів, гідравлічних систем та ін.;
• транспортування в цех або ремонт тракторів безпосередньо у замовника.

Виїзд на діагностику у Дніпрі здійснюється безкоштовно. За межами міста – знижка 50%. Знайомство з технічним станом трактора дозволяє зробити попередній кошторис витрат.
У рамках діагностики, ми виконуємо наступні роботи:
- комп'ютерна діагностика;
- оцінка необхідності ремонту або заміни вузлів та механізмів.
Ми проводимо точну комп'ютерну діагностику із використанням сучасного програмного забезпечення. У багатьох випадках несправності не видно під час щоденного використання трактора, але вони можуть серйозно пошкодити його механізми.
Ми працюємо з професійним діагностичним обладнанням, що гарантує нашим клієнтам швидкість та професіоналізм послуг.

Після проведення діагностики наші співробітники можуть оцінити, орієнтовну вартість ремонту або заміни окремих деталей. Іноді зазначена сума може відрізнятись від кінцевої, оскільки в процесі роботи можуть з'явитися додаткові дефекти, які також необхідно усунути. Однак у нашому сервісі менеджери постійно перебувають на зв'язку з клієнтом. Ми не ухвалюємо рішення за Вас. Ми порадимо Вам, що, на наш погляд, буде найкращим і яке рішення буде найбільш економічним. У комплексне обслуговування тракторів також входить купівля робочих запчастин - з проблемою пошуку потрібної деталі, власнику трактора взагалі стикатися не доведеться.
За будь-якою консультацією ви може звертатися по буднях з 8.00 до 17.00, безкоштовно з будь-якого номера, за телефоном 0 800 306 904.
З нетерпінням чекаємо на співпрацю з Вами!

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера