Ремонт бетононасосів
 
Телефонуйте зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Бетононасоси інтенсивно використовуються практично на кожному будівельному майданчику. Саме їх ефективність визначає витрату розчину та швидкість будівельних робіт. Однак бетононасоси, як і будь-яке інше обладнання, можуть вийти з ладу. Як обслуговувати ці пристрої та які несправності трапляються найчастіше?

Компанія А-ТЕК, у рамках своєї основної діяльності, надає низку послуг, пов'язаних із ремонтом та обслуговуванням спецтехніки.
Ремонт бетононасосів - один із найважливіших напрямків нашої діяльності, що включає послуги в галузі обслуговування, ремонту, модернізації та випробувань бетононасосів, а саме:
• повний сервіс, силова гідравліка, електрика та електроніка;
• продаж запчастин для насосів - повний асортимент;
• ремонт робочого вузла (заміна елементів тертя та зворотного елемента, підшипникових вузлів та ущільнень, конструкційних систем тощо);
• ремонт пошкоджень та капітальний ремонт конструкції стріли;
• ремонт опорної системи;
• ремонт стріли (заміна пальців, втулок, відновлення посадкових місць, ремонт кінематики, відновлення штовхачів та важелів);
• капітальний ремонт несучої конструкції та основних рам ;
• ремонт та модернізація бетононасосів, резервуарів та гідроакумуляторів;
• комп'ютерна діагностика;
• гарантійне обслуговування.

Часті поломки бетононасосів, з якими стикаються фахівці компанії А-ТЕК

Процес перекачування починається з переміщеня розчину в розвантажувальний бункер, який може бути пошкоджений при надто високому навантаженні.
Транспортований бетон всмоктується і проштовхується в трубопровід за допомогою гідроциліндрів. Таким чином, кожен з цих компонентів теж може вийти з ладу.
Часто пошкоджуються і потребують регулярного огляду компоненти насоса, які включають насосну систему, шасі, привід запалювання, мішалки.
Іноді несправність бетононасоса може бути пов'язана із трубопроводом. Причина у його постійної та інтенсивної експлуатації. Високий ризик виходу з ладу труби при спробі використовувати насос нестандартним способом або при розміщенні його у важкодоступних місцях.
yTsL4soxdum8e1eiaaDkІншою причиною виходу з ладу трубопроводу в гідронасосі буває відсутність анкерів. В такому випадку, всі з'єднання повинні бути перегерметизовані, а труби повинні бути надійно закріплені на землі при повторному використанні.
Наші фахівці рекомендують взяти до уваги той факт, що бетон, що перекачується, протікає по ньому під високим тиском. З цієї причини вся конструкція має бути дуже міцною, оскільки багато поломок пов'язані з наявністю високого тиску. Щоб уникнути пошкодження насоса, необхідно проводити регулярні перевірки та дотримуватися рекомендацій досвідчених фахівців, які обслуговують вашу техніку.

Ми співпрацюємо та обслуговуємо найбільші компанії у сфері виробництва бетону та перекачування вже багато років. Ми працюємо по всій країні, а також у Дніпрі та Дніпропетровській області. Ремонтуємо та обслуговуємо бетононасоси, насоси з бетонозмішувачами та іншу спецтехніку, елементи силової гідравліки, електрики та електроніки. Одним словом, якщо вам потрібна професійна допомога – ми до Ваших послуг.

Ще однією поширеною причиною виходу з ладу бетононасосу є гідравлічна система і система управління. Щоб уникнути таких ускладнень, ці компоненти слід регулярно перевіряти. Також причиною несправності часто є проблеми з гідравлічною олією та пошкодження гідроциліндрів.
Як і інша будівельна спецтехніка, бетононасоси страждають на збої в роботі системи управління. Часті зміни їх робочих параметрів та наявність безлічі елементів, що забезпечують ефективну та точну роботу, збільшують ризик пошкодження машини.
У програмі услуг з сервісного обслуговування, компанія А-ТЕК має широкий спектр можливостей ремонту насосної системи. У цю лінійку входять всі вузли насосної установки: зворотний клапан, бункер завантаження з мішалкою, робочі циліндри з робочими поршнями. Під час проведення ремонтних робіт зношені деталі можуть бути замінені на нові або відновлені. Повний обсяг запланованих до виконання послуг завжди узгоджується з власником машини.
Ремонт бетононасосів — це процес, в якому можуть виникнути несподівані ускладнення, але ми завжди намагаємося порадити Вам, як оптимально впоратися з ними.

Всю необхідну інформацію Ви можете отримати, зв'язавшись з нашим менеджером, за телефоном 0800306904. Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами. Довіртеся нашому досвіду, адже кваліфікований штат механіків сервісу А-ТЕК чудово справляється навіть із найсерйознішими несправностями.

Надійні послуги та найвища якість – це те, за що цінують А-ТЕК наші постійні клієнти. Деякі з них співпрацюють з нами з моменту заснування компанії та їх рекомендації є нашим найбільшим успіхом.

 

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера