Ремонт кранів маніпуляторів
 
Телефонуйте зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Технічні фахівці А-ТЕК виконують діагностику та ремонт кранів-маніпуляторів у Дніпрі на базі нашого сервісного центру, а також на території замовника. Ми працюємо з технікою різних виробників та моделей КМУ. Висока якість наших послуг завжди підтверджується гарантійними зобов'язаннями.

Ремонт та сервісне обслуговування маніпуляторів наші спеціалісти проводять за допомогою сучасного діагностичного обладнання – стендів. Автомобілі виїзних бригад також оснащені всім необхідним для оперативного усунення несправностей на місцях. У нас ви можете замовити комплексну діагностику під час передпродажної підготовки, купівлі вживаної техніки або з метою профілактики великих поломок у майбутньому.

Види робіт з ремонту маніпулятора

КМУ поєднує в собі кранову установку для переміщення важких великогабаритних вантажів та автомобіль для їхнього транспортування. Ремонтом та техобслуговуванням такої техніки в нашій компанії займаються фахівці, які мають спеціальні знання, в т. ч. гідравлічних систем. У більшості випадків поломки кранів відбуваються через порушення правил експлуатації та природного зношування механізмів.

Найпопулярнішими є такі види послуг:

  • пошук та діагностика несправностей;
  • ремонт рухомих частин - стріли, лебідки, троса, редуктора;
  • ремонт гідромоторів, гідроциліндрів та інших елементів гідравлічної системи;
  • ремонт електроустаткування та приладів безпеки.

До початку ремонтних робіт виконується огляд з метою оцінки технічного стану КМУ, визначається спосіб усунення проблеми та намічається комплекс робіт. Договір підписується лише після обговорення та погодження всіх нюансів із замовником.

Переваги звернення до професіоналів

  1. Повний комплекс послуг: поточний, капітальний, планово-попереджувальний ремонт, діагностика, сервісне обслуговування.
  2. Робота з технікою всіх моделей та торгових марок.
  3. Оперативне та точне виявлення дефектів та їх усунення завдяки повному набору інструментів, запасу оригінальних запчастин та високому рівню компетенції майстрів.
  4. Гнучка цінова політика.

Незважаючи на високий запас міцності кранів-маніпуляторів, вони можуть вийти з ладу будь-якої миті, адже така техніка завжди працює в режимі перевантажень. Якщо це сталося, одразу ж звертайтеся до нас. Ми зробимо все можливе, щоб повернути вашу машину до ладу в найкоротший час, не допустивши простою.

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера