ремонт грейдерів
Телефонуйте зараз
0 800 306 904

безкоштовно з будь-якого номера

або напишіть нам у месенжер
 
 
 
0 800 306 904
Консультація у головного спеціаліста сервісу БЕЗКОШТОВНО

Автогрейдер - машина, призначена безпосередньо для профілювання ґрунту, покриття канав, узбіччя та доріг.  Автогрейдер може використовуватися для руйнування твердого покриття та для змішування дорожніх матеріалів у процесі стабілізації. Широке застосування цієї спецтехніки  робить її незамінним елементом обладнання для будівельних та промислових компаній.

Більшість цих машин оснащено гідравлічними системами, що забезпечують дуже високу точність роботи, проте в процесі експлуатації автогрейдера можуть виникнути несправності.

Зламаний автогрейдер - велика проблема, але її можна запобігти. Достатньо забезпечити регулярну діагностику, яка надається сервісом A-TECH абсолютно безкоштовно.

Вихід із ладу обладнання - справжня проблема. Поломка будь-якої будівельної машини, чи то екскаватор, бульдозер чи автогрейдер, - викликає багато непотрібного стресу, зупиняє роботу, що не може не призвести до проблем із дотриманням термінів і, як наслідок, втрати доходів та клієнтів. Тому так важливо стежити за тим, щоб автогрейдер, екскаватор, каток чи бульдозер завжди були у справному технічному стані.

Ми ремонтуємо будь-які види спецтехніки протягом багатьох років, тому якщо у Вас вийшла з ладу ця техніка – звертайтесь до нас!

  • Сервіс A-TECH пропонує повне гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх видів спецтехніки, зокрема автогрейдерів. Працюємо по всій країні, ремонт проводить кваліфікований штат сервісних техніків.
  • Сервіс A-TECH  - це найшвидша допомога. Завдяки нашому оперативному втручанню та обслуговуванню на місці ви заощадите час а, отже, й гроші!

Після повної діагностики, пошкодженого елемента, а в окремих випадках навіть усієї машини, яка  нашим сервісом надається безкоштовно,  ми складаємо повний перелік робіт і елементів, що потребують ремонту. Це дуже важливий етап, тому що він дозволяє нам точно перевірити, що пошкоджено і наскільки великий обсяг робіт. Завдяки цьому ми можемо визначити точну вартість відновлення та ремонту автогрейдера або тільки його окремих гідравлічних компонентів.

Перш ніж розпочати подальші дії, ми представляємо клієнту весь план. Що можна замінити, які елементи можна відновити, які компоненти все ще працюють, але скоро будуть зношені, а які повністю функціональні. Ми не приймаємо рішення за Вас. Ми порадимо Вам, що, на наш погляд, буде найкращим і яке рішення буде найбільш економічним.

Крім того, завдяки тому, що діагностика може проводитися на об'єкті замовника, Ви завжди маєте можливість самостійно побачити, в чому проблема. У технічного спеціаліста з обслуговування на місці, також є багато можливостей для ремонту несуттєвих пошкоджень автогрейдера. У багатьох випадках буває, що після калібрування гідравлічного насоса або заміни гідравлічних шлангів, автогрейдер повертається до своєї повної продуктивності.

Однак, якщо пошкодження серйозне - нічого іншого не залишається, окрім демонтування пошкодженого гідравлічного насоса, гідравлічного двигуна, розподільника, гідроциліндрів або інших вузлів у ремонтний цех.

Ми є ексклюзивним сервісним центром у місті Дніпро, зручно розташованому за адресою: Набережна Заводська, 7. Звернувшись до нас, ви отримуєте гарантію ремонту, виконаного відповідно до діючих інструкцій будь-якого виробника.

 

 Самостійно або в сервісіA-TECH ?

Діагностика технічного стану автогрейдерів, бульдозерів або екскаваторів, їх ремонт - складне завдання, тому краще доручити це професіоналам, які працюють у сфері ремонту та діагностики спецтехніки вже понад 15 років.

У разі потреби, ви завжди можете звернутися за безкоштовною консультацією фахівця за номером 0 800 306 904.

Ремонт будівельної техніки самотужки може виявитися проблематичним або навіть неможливим через складність сучасного ремонтного обладнання та необхідність замовляти правильні запчастини. Просто замовити хорошу запчастину може бути непросто. Щоб знайти альтернативу хорошої якості, потрібні знання і великий ризик отримати неякісний продукт. Оригінальні деталі зазвичай коштують чимало, а дешева заміна може розчарувати через низьку якість. У свою чергу майстерні з ремонту будівельної техніки часто можуть розраховувати на знижки, а досвід роботи в галузі гарантує, що куплена деталь буде підходящою.

Також ремонт будь-якої будівельної спецтехніки неможливий без правильної діагностики на спеціалізованому устаткуванні, а купувати його для власних потреб безглуздо, оскільки вони дорогі самі по собі. Очевидно, що ремонт «на око», без професійних знань та інструментів, може завдати навіть більшої шкоди, ніж користі.

Регулярна підтримка машин у технічно справному стані, на багато років позбавить Вас необхідності заміни її на нову. Для того, щоб у майбутньому уникнути дорогих ремонтів, нашим клієнтам ми рекомендуємо складати графік технічного обслуговування.

Це дозволяє Вам знати, що працює, а що потрібно замінити. Коли фахівець вчасно подбає про обладнання, він зможе провести поточний або капітальний ремонт, внаслідок якого Ваш автогрейдер виглядатиме як новий.

Таким чином, своєчасний ремонт будівельної техніки - це значна економія грошей, тому що серйозна несправність не здивує в розпал роботи, надовго продовжить термін служби техніки і, безсумнівно, збереже Ваш душевний спокій!

Як ми працюємо

stages of work 1

Звернення
клієнта

stages of work 2

Діагностика

stages of work 3

Попередній
прорахунок робіт

stages of work 4

Узгодження
із замовником

stages of work 5

Ремонт

stages of work 6

Прийом робіт
клієнтом

ТОВ «А-ТЕК КОМПАНІ»

Дніпро, Набережна Заводська 7
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
0 800 306 904
безкоштовно з будь-якого номера